Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 1.0
Our SunhiRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 2.0
England Is MineRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 4.5
Water LiliesRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0