Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Mars ExpressRated ★ 3.5