Movies
Ratings
30
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0