Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- ItRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0