Movies
Ratings
1160
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5