Titles you rated
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
The ReapingRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 1.5
Piranha 3DRated ★ 0.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5