Movies
Ratings
805
MidwayRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0