Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
MashleRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0