Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
OasisRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Little GirlRated ★ 5.0