Movies
Ratings
113
A Taxi DriverRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 3.0
PigRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
SebergRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Out of My LeagueRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Burning FlowerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0