Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Rising SunRated ★ 4.0
Johnny MnemonicRated ★ 4.0
Chain ReactionRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 3.0
Tin CupRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
The BeaverRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 4.0
RansomRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 4.0