Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Water LiliesRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 4.0
Pather PanchaliRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0- SABAKANRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5