Movies
Ratings
541
Captain MarvelRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0