Titles you rated
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
Tonari no Nurse AidRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Problem PropertyRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Renovation Like MagicRated ★ 4.0- Alibi BreakerRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 2.5
HERO2014Rated ★ 3.5- HERORated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
Love with a CaseRated ★ 4.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 4.0- GEEKSRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5