Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0