Movies
Ratings
306
71: Into the FireRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0