Titles you rated
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Wonder BoysRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Less Than ZeroRated ★ 5.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 5.0
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0