Titles you rated
Yes, MadamRated ★ 5.0
Kung Fu JungleRated ★ 5.0
DragonRated ★ 5.0
PhilomenaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HannaRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0