Movies
Ratings
73
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0