Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 5.0
SphereRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 5.0
CocoonRated ★ 4.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.5
BackdraftRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
General's Son IIRated ★ 4.5
The Last of the MohicansRated ★ 5.0- 머털 도사와 또매Rated ★ 4.5
TwisterRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5