Series
Ratings
37
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0