Movies
Ratings
134
Total RecallRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
The RockRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
2012Rated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 1.0