Movies
Ratings
77
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 1.5
The MistRated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
ShrekRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0