Movies
Ratings
59
The SeagullRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
CarolRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Behind the Blue EyesRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5