Titles you rated
FlowRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
BrazilRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 4.0
The Right StuffRated ★ 4.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Double IndemnityRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5