Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5