Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
The ChairRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0