Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0