Titles you rated
Rush HourRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5