Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0