Movies
Ratings
204
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The SilencingRated ★ 1.0
Another EarthRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5