Titles you rated
BrokerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0