Series
Ratings
136- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.0- 와라! 편의점Rated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 2.5
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 3.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5