Movies
Ratings
710
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Marco Polo : One Hundred EyesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.5