Series
Ratings
203
Marco PoloRated ★ 4.5- Marco PoloRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5