Movies
Ratings
76
Fantastic FourRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 1.0
TumbleweedRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0