Titles you rated
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0