Movies
Ratings
201
MantisRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.0
BossRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0