Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0