Movies
Ratings
30
The NeighborsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0