Series
Ratings
269
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5