Movies
Ratings
454
WickedRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0