Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 1.0
The ScentRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 1.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 2.0