Movies
Ratings
378
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Little AshesRated ★ 3.0
SéraphineRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
A Woman Is a WomanRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0