Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0