Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 0.5
The PianistRated ★ 5.0
Senior YearRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0