Series
Ratings
79
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Jane the VirginRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5