Series
Ratings
100
VIPRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 2.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Byplayers Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5