Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0