Movies
Ratings
418- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.0
Karas: The ProphecyRated ★ 3.0
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0